Krutomýval: hypochondr a feťák v extázi

1. Nevím jak vy, ale já už několik týdnů plánuju, kde budu na Silvestra. Teda, vím už dlouho,  že (dá-li Vishnu) budu v New Yorku, ale kde co přesně budu dělat a s kým, sem dokresloval teprve před pár dny.

2. Usmyslel sem si, že stejně jako v roce 2011, budu o půlnoci běžet Central Parkem 7kilometrový půlnoční „charity run„.  A po něm se účastnit párty pod širým nebem právě v Central Parku. Je to vyzkoušené a myslím že to stálo za to. Dokonce i za ten zápal plic pak.

3. Protože mám ve zvyku být grand a angažovat se ve společenských událostech zásadního významu (jako je třeba after party na Silvestra u mě doma), rozhodil sem slovo mimo nové známé z Nového Amsterdamu,  i mezi své staré známé z Evropy,  s tím, aby si na Silvestra naplánovali být o půlnoci v Central Parku, cca 30 minut po půlnoci pak u cílové pásky, a po třetí ráno u mě doma na nevázanou zábavu.

4. Výlet do USA si skutečně pár lidí na to konto udělalo. Ne všechny sem  však ochoten pustit do svého bytu, takže musela probíhat přirozená selekce.

5. Posuzuju  samozřejmě hlavně  míru jejich užitečnosti v mé přítomnosti. Jinými slovy, co z toho budu mít já, když tam budou?

6. Do vítězného top five se mimo Alfy (na oslavě Valentýna sem jí totiž v opilosti neprozřetelně slíbil, že na Silvestra budeme „také spolu“) dostali tito jedinci: anesteziolog, internista, neurochirurg a policajt (holky posbíráme až v parku).

7. Když zvážíte to, že hlavním účelem oslavy Silvestra je se zkárovat a zfetovat do němoty ještě předtím, než udeří jedna ráno, ale pak být schopen propařit ve zdraví a náladě dalších nejméně pět hodin, a užít si postelové i jiné aktivity, co se namanou, je jasné, že mít kolem sebe ten správný podpůrný team je stejně důležité pro mne 31.12. v NYC, jako to bylo pro Nikiho Laudu 22.2. na Nýrburgringu.

8. A dle vzoru Lauda je po takových akcích to nejdůležitější: probrat se z kómatu. Ideálně bez trvalého poškození mozku a žaloby o otcovství nebo způsobení jiné škody na krku.

9. A jak na to? No jednoduše. Anesteziolog sežene díky své práci fakt kvalitní drogy. Internista bude během párty dohlížet, jestli vám neselhávají životně důležité orgány, neurochirurg kontrolovat trvalost případného poškozování mozku a policajt koukat na to, abyste za sebou zametali stopy, a tak vám to otcovství nebo škodu aspoň nemohli přišít.

10. A Alfa a ostatní ženy? Ty tam budou od toho, aby mě nejprve v cílové rovince závodu povzbudily pokřikem „můj hrdino„, na party pak vypadaly krásně, moc nemluvily, a roznášely jídlo a pití.  Pokud se některé z vás, dámy, chtějí přidat, zašlete mi foto od krku dolu, nahrávku toho jak dlouho umíte mlčet, a můžete se u mě také zastavit.

6 komentářů u „Krutomýval: hypochondr a feťák v extázi

 1. Šimek s Grossmannem by možná použili pokřik: „Můj hrdino, můj vlakový hrdino!“ 🙂 Tak ať ti záměry vyjdou alespoň na 20%. Mimochodem, slyšel jsem z důvěrných zdrojů blízkých německým návštěvníkům Prahy, že i některé dívky mají poměrně dobré anesteziologické dovednosti. Asi koníček…

 2. Ad 8/ Tak mě napadá, jak to vypadá s tím možnákukaččím miminem? Neuniklo mi něco?

  Do týmu by se možná hodil i šikovný patolog. Nikdy nevíš… 🙂

  1. i proto sem jeste v CR. 27 (snad) budu znat vysledek. Na 28 proto radeji nemam konkretni plany, protoze tezko rict, zda moje cesta povede na Nuselak, nebo na Hawaii 🙂

   Patolog? hele jestli u toho zakalim, tak uz mi snad muze bejt vsechno jedno, ne? 😀

   pro zmenu se mi chce desne spat, prave se ukladam k spanku, takze dobrou.

 3. Hlasim sa dobrovolne, sice nie ako dama, ale ako „maître de service“, aby aspon niekto dohliadol a organizoval tie damy. Celkom bez dozoru zostat nemozu, oder?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.