Krutomýval: refresh, refresh, refresh. Znáte to taky?

1. První týden v dubnu sem měl jednorázový hotelový dýchánek s jistou vdanou, ale mladou a pěknou paní. Beta. Pamatujete?

2. Druhý týden v  Srpnu mi volala, že je v tom,  (údajně se mnou) a rozhodla se mi to říct  (mrcha!) až v měsíci, kdy už se s tím legálně nedalo nic dělat (manipulátorka).

3. Třetí týden v Prosinci se „to“ narodilo. Ano, je to kluk. Ano, hned se tomu odebraly vzorky na genetiku a spolu s mými poslaly RNDr.  Omarovi Šerému, soudnímu znalci z oblasti molekulární genetiky, jehož mi doporučil známý, co už jednou takový „problém“ měl a takhle soukromě řešil. A prej úspěšne.

4.  Čtvrtý týden v Prosinci mi má dojít výsledek. Bráním se tomu volat Omarovi víc jak 7x denně. Což sem zatím dělal každý den tento týden. Dneska v jedenáct ráno mi řekl, že mi opis posudku odpoledne  pošle mailem, hlavně když si pak vymažu jeho číslo. Asi už ho seru.

5. Co bude dál, v případě, že „to“ je moje, to nevím.  Zítra ráno odlétám zpět do USA tak jako tak,  akorát budu v letadle buď pít na žal, nebo na radost. Dámy prominou, ale asi to bud v opačném významu, než byste to dělaly vy.

6. Já sem vám totiž eště opomněl říct jednu věc. Beta, vdaná panička co mě tak fyzicky lákala, na tu jednu noc, a co během ní začala v ten nejnevhodnější moment říkat že „to nesmíme“, totiž není jen tak nějaká vdaná panička. To, čím se se doteď rozhodl nechlubit ale teď už to ze mě musí ven je fakt, že Beta je sestra Alfy.

7. A Alfa je žena, co již přes rok žije v domnění, že je moje (relativně) jediná. A budoucí paní Mývalová. A že otcem jejího prvního synovce je Betin zákonný  manžel (děsnej debil). Alfa si ani nemá důvod  myslet nic jiného, protože mimo faktu, že sem Betě kdysi hlídal kočku (zlá Amálka), a toho hotelového fiaska, s ní nemám nic společného a jestli sem jí viděl dohromady pětkrát, tak je to moc. A Beta sama se zapřísahala, že sestře nic neřekne.

8. Dnes je tedy Den D. Co bude dál? Babo raď. Co s dítětem, co člověk splodí během jednoho úletu, a eště navíc s vdanou sestrou své „přítelkyně“? Bez jejího souhlasu, nutno dodat.

9. Otcovské pudy se ve mě nijak nebudí, jestli vás to někoho napadlo. Jediné co se ve mě budí je tik z toho, jak furt na telefonu mačkám „refresh“ u načítání mailů.

10. Není už fakt čas na brutálně rychlý rozchod s Alfou,  popadnutí záložního pasu a předbaleného kufříku, a onu občas v legraci zmiňovanou emigraci na Kubu? Jak by tam asi rostly narcisky  hyacinty ?

11 komentářů u „Krutomýval: refresh, refresh, refresh. Znáte to taky?

 1. Prostě kdo umí, umí. Měla jsem ale pocit, žes chtěl pěstovat hyacinty a ne narcisky. No změna je život… Radši zasadit jiný kytky, než se stát taťkou… ne?

 2. “ Já v parku si schrupnul na lavičce,
  když vzbudiv se, zjistil jsem po chviličce,
  že patrně byl jsem jsem zneužit !
  … nevím, kdo by to mohl být ?
  … marně se dívám teď do ulice,
  jen tepláků stažené nohavice
  jsou hnusného činu svědkem !

  Proboha ! téměř jsem dědkem !
  …již čtyřicet bylo mi před dvěma léty ;

  kdo platiti bude mi alimenty ??

  Ty ? .. nebo ty ? .. nebo vy všici ??“

  Bill Pitelka , – na policejní jde strážnici !

 3. No, ač baba, poradit moc neumím:)
  Ty holt když se rozhodneš vyrobit malér, musíš si ho pojistit ze všech stran. Ženské jsou bestie, tak bych si nebyla zas až tak jistá, že to sladké tajemství Beta Alfě nevykvoká.
  Ať už testy dopadnou jakkoliv:)

  Stejně si myslím, že Mývalí rod se zatím nerozroste. Ty jsi klikař:)

 4. Inu, tohle mají v agendě, myslím, docela jiné instituce než ty lidské. Nicméně ve schopnosti jít průšvihům naproti, jsi fakt dobrej, to se musí nechat :-). Na mlčenlivost bych nespoléhal ani trochu, ať bude výsledek jakýkoli, tu v takové situaci zajistí bohužel vždycky spíše vlastní obavy než dobrá vůle. Držím palce, ať to dopadne dobře, i když – jako člověk osobně nezainteresovaný – si musím klást otázku: Dobře pro koho?

 5. Hmm, a já do teď myslel, že testy k určování otcovství se dělaj nejdřív, až mývalata /liščata/děti/cokoliv dosáhnou jednoho roku věku. Tak díky za info, jen doufám, že to na rozdíl od Tebe nebudu brzo potřebovat. Hodně štěstí…

  Jo a hezkej Novej rok 🙂

  1. Muzou se delat i pred narozenim. Ale to prej muze byt rizikove, tak sem si pockal, takovej sem hodnej 🙂

 6. Jo hochu, život píše romány…..a ten tvůj speciálně. Ovšem začít si i když na jednu noc se sestrou své přítelkyně, která se navíc domnívá že ude budoucí paní Mývalovou….ts,ts,ts…..kam se poděl tvůj pud sebezáchovy? Tady opravdu chtělo možná o něco víc myslet horní částí hlavy než tou, i když zábavnou, dolní částí….;-)

  1. muj pud sebezachovy se doktorum ztratil nekde hned u myho porodu, to ale pro tebe neni zadna novinka snad, ne? 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.