Archiv pro měsíc: Prosinec 2013

Krutomýval: refresh, refresh, refresh. Znáte to taky?

1. První týden v dubnu sem měl jednorázový hotelový dýchánek s jistou vdanou, ale mladou a pěknou paní. Beta. Pamatujete?

2. Druhý týden v  Srpnu mi volala, že je v tom,  (údajně se mnou) a rozhodla se mi to říct  (mrcha!) až v měsíci, kdy už se s tím legálně nedalo nic dělat (manipulátorka). Pokračování textu Krutomýval: refresh, refresh, refresh. Znáte to taky?

Krutomýval: profesionálně deformovaný strávník

1. Onehdá mi bylo kýmsi vyčteno,  že nevím jak si žije „normální lid“. A že bych to měl poznat. Jako bych byl ňákej  kříženec mezi Marií Antoinettou a Jindřichem 4tým či co. Souložkyně, co mi tuhle nehoráznost vykládala, to podbíjela argumentem, že mě eště nikdy neviděla jíst nic, co by v souhrnu stálo méně než litr na osobu. Ano, právě nám v restauraci AvantGarde přinesli účet na 2380 za oběd pro dva lidi, ale můžu já za to, že ona má tak ráda Prosecco?  Můj  melocodaněk stál jen 790 a to včetně Coly prosím (ano, znovu se pokouším nepít, neptejte se proč)! Pokračování textu Krutomýval: profesionálně deformovaný strávník

Krutomýval: jak nakřápnout něčí vztah?

1. Mám rozepsaný článek s názvem „Do Boje„, popisující jednak mojí novou „bojovnou“ kérku, druhak to, jak sem se vypořádal s následky přesdržkodostání a třeťak to, co sme s tím s klukama podnikli. Ale to teď musí počkat. Protože se mi právě povedlo vnést silný neklid do romantického vztahu jednoho známého, s jehož ženou se léta přátelím (a nespím s ní, považte) a které sem velkoryse nabídl  (zatímco já se eště plácám v Evropě), aby si udělala předvánoční nakupovací víkend v New Yorku a zůstala tam u mě a neplatila zbytečně 300 dolarů za noc v hotelu na Manhattanu. Pokračování textu Krutomýval: jak nakřápnout něčí vztah?