Archiv rubriky: Milý Synátore

Krutomýval: Milý Synátore (XI)

1. Milý Synátore, před pár dny mi došel další email s odkazem na úschovnu kde je k dostání obří zásilka zahrnující spoustu tvých fotek a nějaká videa. Označil sem tem email jako spam.

2. Následně mi ale jiným kanálem bylo doručeno, že ti za pár měsíců bude rok a jestli tě konečně už nechci vidět, navíc když už budu o Vánocích v Evropě. Hned jak vyřeším, která proradná svině mě práskla, budu se muset zamyslet nad tím, jak se tobě i tvé nevděčné a hamižné matce šikovně vyhnout v době kdy budu v Praze předstírat Vánoční pohodu. Pokračování textu Krutomýval: Milý Synátore (XI)

Krutomýval: Milý Synátore (VII)

1. Synu, tak prej ti v pondělí budou 3 měsíce. Netušil sem, že to je něčím významné, ale podle počtu smsek, ve kterých mi to tvoje matka sděluje, a mmsek, kde je zachycenej tvůj stále ještě krtkokrysu nejvíc připomínající ksicht, s dovětky „podívej jak ti je podobný a to mu je teprve čtvrt roku“ usuzuju, že de zase o prachy.

2. Achjo. Že já si nenechal podvázat chámovody hned jak sem zjistil že nějaký existujou. Na to teď budu do smrti doplácet. Pokračování textu Krutomýval: Milý Synátore (VII)

Krutomýval: Milý Synátore (VI)

1. Milý Synátore, tak už mě, zdá se, přešla ta nutkavá potřeba pravidelně ti psát a sdělovat ti svá moudra.

2. Blahořečený bůh Cartier mi umožnil na tebe relativně záhy od minulého dopisu spokojeně zapomenout. Neboj, dávky na terapeuta sem ti zdvojnásobil, chápu, že některá rodinou způsobená traumata prostě stojí za excelentní psycho-servis a ten ti taky dopřeju. Pokračování textu Krutomýval: Milý Synátore (VI)

Krutomýval: Milý Synátore (V)

1. Milý Synátore, dnes píšu tenhle dopis  v důsledku toho, jak sem prožil minulý víkend.

2. Asi se teď naprázdno v duchu ptáš: „No jak teda?“. Hned ti to, drahý Bárte,  povyprávím. A kroť tu svojí netrpělivost. I když, to máš taky po mě, že si neumíš na nic počkat a všechno chceš mít hned a prostě neznáš ničeho míru.

3. A tím už se dostávám k tomu, co tě možná zajímá: jak sem prožil ten víkend, který mi byl inspirací k tomuhle dopisu.

4. Nuže tedy,  dá se to říct vlastně dost jednoduše: strávil sem ten víkend v posteli, obklopený svou hlubokou depresí, se kterou sem ani už nebojoval, neboť sem ten boj prohrál někdy v pátek ve čtyři ráno, když mi přišlo jako dobrý nápad dávat si tu jedenáctou čáru koksu za noc.

5. Barte, když já tě tu tak šikovně navádím drogy brát, nesmím zapomenout na to, přidat ti pár rad ohledně toho jaké, nebo jak je nebrat, do té doby, než se budeš oficiálně a upřímně chtít zabít. Pokračování textu Krutomýval: Milý Synátore (V)