Archiv pro měsíc: Leden 2016

Krutomýval: jak si (ne)nahřát krk?

1. Před týdnem sem při čistění zubů pohl hlavou, cítíl nějaké náhlé křupnutí, do jazyka mi vjela křeč (nový zážitek, vřele nedoporučuju) a navzdory pocitu, že se mnou do několika vteřin musí být ámen, sem se neskácel v koupelně na podlahu, a nenašla mě tam o týden později napůl zetlelého uklízečka, ale pouze mi krk náhle zatuhnul v jedné poloze a hlavou nešlo otáčet na žádnou stranu.

2. Trochu mě nasralo, že mě taková situace potkala již nyní, kdy si připadám relativně na vrcholu svého zdraví a mužství. Takové starobní poruchy sem očekával že se budou dít až tak po šedesátce. Pokračování textu Krutomýval: jak si (ne)nahřát krk?

Krutomýval: konečně mám chlapa!

1. S ženskejma je to těžký.  Pokud ste někdy nějakou potkali, nebo nedejbože máte v rodině, víte to sami.

2. Mimo toho, že to  sou děsně užvaněný, často hysterický, vztahovačný, pomlouvačný, manipulativní, věčně nespokojený a ziskuchtivý bestie, sou eště navíc hrozně orientovaný na neustálý ujišťování o přízni.

3. „Externí lokus identity“ a potřeba neustálé validace přicházející z vnějšku, abych vykradl jeden svůj oblíbený seriál. To je ten váš problém, dámy. Pokračování textu Krutomýval: konečně mám chlapa!

Krutomýval: The Big Short – lednový favorit ve vašich kinech

1.  Film o několika lidech co předvídali krach na hypotéčním trhu v USA v roce 2007 a rozhodli se se na tom pokusit vydělat je v Česku trochu nešťastně distribuovaný pod názvem „Sázka na nejistotu“ místo výstižnějšího „Sázka na krach“ nebo  aspoň „Spekulace s krachem„. Ale když už žijeme ve světě, kde se název filmu „A History of Violence“ přeloží a pustí do kin pod nesmyslným „Dějiny násilí„, místo správného „Násilná minulost“, nemůžeme darovanému titulu moc koukat do tlamy, buďme rádi za to co je. Pokračování textu Krutomýval: The Big Short – lednový favorit ve vašich kinech