Archiv pro měsíc: Leden 2014

Krutomýval: účetní vs. právník

1. Už sem na svém blogu v minulosti určitě nadával na auditory a obecně účetní jakékoliv povahy. Z mé zkušenosti sou to velmi otravní lidé, co své obsedantně kompulsivní poruchy ventilují pomocí nezdravé náklonnosti k opakování rutinních úkonů a zaměřování se na nepodstatné detaily.  Pokračování textu Krutomýval: účetní vs. právník

Krutomýval: Milý Synátore (IV)

1. Barte,  synu,  minulý týden nebo kdy sem takhle seděl v Madison Square Garden a koukal na docela povedený zápas NBA (kluci z Detroitu to měli fakt těžký, zvlášť když Knicks se pyšní  od července Bargnanim),  měl sem před sebou rodinku hispánců, co mě neuvěřitelně obtěžovala tím, že s sebou na zápas vzala řvoucího kojence. Pokračování textu Krutomýval: Milý Synátore (IV)

Krutomýval: negr, buzerant a tlusťoch sedí v letadle….

následující text je eště nevhodnější pro čtenáře mladší 18 let než obvykle

1.  Jedna  z věcí, které se mi v USA a na USA značně nelíbí je přehnaná ochota inspirovat se příběhy Harryho Pottera.

2. Jak jinak si můžu vysvětlit, že v dnešní době existují „zakázaná slova„. Pokračování textu Krutomýval: negr, buzerant a tlusťoch sedí v letadle….

Krutomýval: Milý Synátore (III)

1.  Milý Synátore, (není čas ti začít říkat křestním jménem? Zamyslím se nad tím. Máš štěstí že tě tvá manipulátorská matka tak pěkně pojmenovala. Věděla, že si mě tím možná trochu nakloní, koneckonců Bart Simpson byl vždy můj oblíbenec), dnes ti píšu proto, že tě chci upozornit na jednu fakt zásadní věc. A tou je dilema na téma: odpor k práci vs. odměna za práci. Pokračování textu Krutomýval: Milý Synátore (III)

Krutomýval: škůdce je zpět

1. Tak sem se dlouho z faktu, že sestřiny trable byly nakonec v ČR úspěšně vyřešeny, neradoval. Co se tenkrát vlastně stalo? Lasice (sestra) je dement, a myslí si, že velkodealeři drog  a prostitutky musí být přátelé. Jako je to v každým americkým filmu. Sice jí tu a tam jednu fláknou, ale vlastně sou to jen přátelští dodavatelé chtěného zboží, za které sou ochotni přijímat platby v naturáliich. Pokračování textu Krutomýval: škůdce je zpět

Krutomýval: Milý Synátore (II)

1. Milý Synátore, ještě je nutné si vysvětlit pár následujících věcí.

2. Asi tvé matce nemůžu mít za zlé, že se snaží ve mě vzbudit nějaké falešné city  tím, že mě dvakrát až třikrát denně (zřejmě podle fáze menstruačního cyklu?) otravuje nevyžádanejma zprávama o tobě a nedejbože nějakým obrázkem znázorňujícím podivného tvora, ne nepodobného krtkokryse. Pokračování textu Krutomýval: Milý Synátore (II)

Krutomýval: hypochondr a feťák se probírá z kómatu

1. Uff uff. Nějakou dobu mi to teda trvalo, přiznávám. Vzpamatovat se z bouřlivých oslav příchodu Nového Roku. Ale já sem vás varoval, že to nebude jen tak ňákej večer.

2. Původně se mnou do NYC slavit Silvestra měla jet i Alfa, ale jak se díky nešťastné náhodě ukázalo 28.12. 2013, sem ulhanej amorální debil a Silvestra se mnou slavit může chtít jen blázen, nebo parta podobně postiženejch jedinců, mezi něž Alfa údajně nepatří. Pokračování textu Krutomýval: hypochondr a feťák se probírá z kómatu