Archiv pro měsíc: Červen 2014

Krutomýval: nyní vás čeká ozbrojený únos

1. Tenhle týden byl náročnej. Fakticky sem musel každej den pracovat. Hrůza.

2. Navíc vyšetřování odhalovalo pořád jen hlubší a hlubší problémy vyšetřovaného, takže v jistém bodě mi přišlo, že by bylo moudřejší to tam všechno podpálit, nasednout na nejbližší letadlo a tvářit se, že sem tam nikdy nebyl.

3.  Ale na to mi za ten pobyt platili moc velký prachy. Tak sem se rozhod, že místo zdrhnutí  se trochu porozhlédnu a udělám pár expedicí do okolí, abych tu zemi víc poznal. Pokračování textu Krutomýval: nyní vás čeká ozbrojený únos

Krutomýval: jaká snobárna už je příliš velká?

1.  Tak sekretářka se umoudřila a v Johannesburgu, kam sem včera přiletěl z Durbanu mě zabookovala do fakt super exklusivního hotelu.  Nejen s napěchovaným minibarem a fantasticky rychlou pokojovou službou, ale s nejmodernějším technickým vybavením a 4ma poslíčkama co téměř nonstop stojí před dveřma pokoje připraveni splnit jakékoliv moje přání.

2. Paráda, to si nechám líbit. Sem si napřed pomyslel. Pokračování textu Krutomýval: jaká snobárna už je příliš velká?

Krutomýval: kolik stojí manželka?

1. Včera mě v místním baru, kam mě po jednání zatáhl vyšetřovaný klient, zřejmě v domnění, že pár panákama si zajistí alespoň krátkodobý výpadek mé paměti, zastihl moment překvapení.

2. Jo věděl sem, že je tu legální mnohoženství. I že se manželky kupují. Ale dostat do ruky konkrétní ceník manželek, o tom se mi ani nezdálo. Pokračování textu Krutomýval: kolik stojí manželka?

Krutomýval: Očumování afrických tučňáků mě bere

1. Tak sem se předtím, než definitivně řeknu právu sbohem rozhodl eště vzít pár zakázek.  Jedna z nich mě zavedla do Švýcarska, jak víte, a ta další teď do Jižní Afriky.

2. Ne, nemá to nic společného s Krejčířem, ačkoliv tenhle vtip teď slýchávám obden. Pokračování textu Krutomýval: Očumování afrických tučňáků mě bere

Krutomýval: změna kariéry se blíží

1. Tak po zhruba dvou letech intenzivního se sebepřipravování na to, aby se ze mě stal lepší člověk (tedy abych přestal dělat právničinu), se změna skutečně blíží!

2. Ti z vás, co mě čtou od počátku vědí, že můj původní alternativní plán bylo odstěhovat se na Kubu a pěstovat tam hyacinty. V podstatě se tahle vize nemění, pouze se posouvá. Pokračování textu Krutomýval: změna kariéry se blíží

Krutomýval: Švýcarsko se mě pokouší zabít

1. Minulý týden, nebo kdy sem se to trápil žvaněním za peníze ve Filadelfii,  se mi údajně ta přednáška fakt povedla. Četl sem hodnocení klientů a prej sem „geniální“. To potěší. Ne že bych o tom pochyboval, ale je fajn to mít černý na bílým. Nicméně, akce ve Fily se teda vyvedla, narozdíl od přednášky tenhle tejden na Manhattanu. Na kterou sem se chystal pečlivě připravit ráno v den akce v metru. Což by bejvalo určitě vyšlo, ale zapomněl sem si s sebou vzít ten vytištěnej case-report z kterého sem měl čerpat. A ta srágora samozřejmě nešla vygooglit. Pokračování textu Krutomýval: Švýcarsko se mě pokouší zabít