Archiv pro měsíc: Září 2017

Krutomýval: jak být ošetřovatelem a nezbláznit se?

1. Před cca týdnem se,  jak mí pozornější čtenáři již vědí, můj rodič rozhodl spáchat útok na mojí mentální integritu skokem pod auto a způsobením si několikanásobné roztříštěné (či kýho výra) zlomeniny ramene, kterážto se ukázala být tak komplikovaná, že ho lékaři navrhují celé vyměnit. To rameno. Nikoliv rodiče.

2. Do čehož se rodičovi nechce, a po dnešní konzultaci s třema dalšíma doktorama se odborné konsílium usneslo, že se do toho nechce, kvůli různým kontraindikacím, ani doktorům. To je dobrá i špatná zpráva. Pokračování textu Krutomýval: jak být ošetřovatelem a nezbláznit se?

Krutomýval: Jak být režisérem a nezbláznit se 2

1. Dnešek se zapíše do mého deníku jako obzvláště náročný den. Den, na který bylo domluveno natáčení nového soutěžního klipu. A protože sem zjevně člověk typu „Améba Nepoučitelná„, tak mi v něm zas hrály děti. A aby toho nebylo málo, jedno z nich bylo neslyšící (neříká se hluché, jak mi bylo dnes řečeno tlumočníkem znakového jazyka). Jo ano, bylo potřeba aby na place byl tedy ještě tlumočník znakového jazyka.

Pokračování textu Krutomýval: Jak být režisérem a nezbláznit se 2

Krutomýval: ve spárů marketingového konsultanta

1. Nový život v nové profesní oblasti s sebou přináší i nové zkušenosti. Které mne sice víceméně těší, ale někdy mne nutí dělat věci, které mi nejsou tak úplně blízké.

2. Například sociální média. Můj zdejší producent mě již delší dobu nutí si zřídit účet na Facebooku, kvákat něco na Twitteru, spojit se s lidma na LinkdIn a publikovat otravné věci ze svého života na Instagramu.  Pokračování textu Krutomýval: ve spárů marketingového konsultanta