Archiv pro měsíc: Listopad 2014

Krutomýval: tři, dva, jedna, AKCE!

1. Tak po skoro roku práce na psaní scénáře, přepisování scénáře, pinožení se s otravným dramaturgem, vzájemné buzerování se s producentem, shánění herců, nacvičování scén, vybírání lokalit, kameramana, zvukaře, osvětlovače, střihače, klapky, skriptky, komparsu, kostymérky, make-up artistky a podobných nesmyslů, už se konečně dobíráme k jádru kokra. Ovšem je to fuška. Kdo by to býval tušil, že režie je taková práce?!

2. Ale teď už to někam fakt spěje. Příští týden bychom měli dělat poslední dotáčky toho mýho veledíla. Ovšem než sme se dobrali do tohoto bodu, tak sem málem skočil z Brooklynského mostu. Ale teď už je to fajn. Pokračování textu Krutomýval: tři, dva, jedna, AKCE!

Krutomýval: království za Montanu!

1. Jestli se mi něco obzvláště líbilo na mé cestě napříč USA, tak to byl stát Montana. Protože tak velkou plochu bez telefonního signálu už sem dlouho nepotkal. Jeli sme autem třeba 5 hodin aniž bychom narazili na živáčka, natož signál. Ono taky v těch skalistých horách se není co divit. Pokračování textu Krutomýval: království za Montanu!