Archiv pro měsíc: Květen 2015

Krutomýval: jak odeslat v korporátu email?

1. Nesnáším, když je mě někde potřeba. Ale eště míň mám rád, když mě někde potřeba vůbec není, a přesto  klient požaduje, abych tam byl, protože „je fajn, když je v místnosti právník„. Mno.

2. Takže sem takhle před týdnem oxidoval na jednání, že kterého vyplynulo, že na projektu, kdy se lidem rozesílá zmrzlina, kterou: (i) mají dát do mrazáku a (ii)  vyčkat až jí budou moci za několik týdnů servírovat návštěvě, je asi 80% příjemců zmrzliny banda idiotů, co mražený krém místo do mrazáku dají jen do lednice. A když krabičku s Lednáčkama za pár týdnů otevřou, a chtějí servírovat návštěvě, diví se že v ní je místo mraženého ptáka na špejli plíseň, případně červi. Pokračování textu Krutomýval: jak odeslat v korporátu email?

Krutomýval: Jak podat přihlášku a nezbláznit se?

1. Dopředu hlásím, že odpověď na otázku z nadpisu tohoto článku neznám, protože kdybych znal, tak ji sám využiju a nebudu si teď pročítat, kde mám v okolí svého bydliště nejbližší cvokhaus, kam bych se mohl jít okamžitě přihlásit.

2. Věci se mají totiž tak: poslední měsic sem tvrdě pracoval (ano, myslím ta slova vážně) na filmovém projektu, který sem chtěl přihlásit do místní soutěže o residenturu v jednom z nejlepším film-studií co NYC nabízí. Pokračování textu Krutomýval: Jak podat přihlášku a nezbláznit se?