Archiv pro měsíc: Červenec 2014

Krutomýval: v tomhle městě si už neškrtneš!

1.  Jak si možná někteří z vás pamatují,  než sem se přestěhoval do USA musel sem nějakou dobu žít bez drog a alkoholu v systému, abych prošel náročnou kontrolou ze strany zdejšího zaměstnavatele.

2. Bylo to drsných několik týdnů. A jakmile sem měl tu výslednou zprávu, začal sem chlastat a smažit znova. A možná eště o to víc, abych dohnal ztracený čas. Málem mě to zabilo. Jednu dobu sem měl dokonce i já sám pocit, že to možná přeháním. Ale rychle to přešlo a konzumace se uspokojivě ustálila na únosné normě:  přes pracovní týden několik čar denně, přes víkend vynásobit dvěma a přidat tak půl litru vodky. Tzn.: běžná spotřeba průměrného právníka a muže v Kristových letech. Tedy nihil novi sub sole.  Pokračování textu Krutomýval: v tomhle městě si už neškrtneš!

Krutomýval: bez ženy že doma nepřežiju? Pche!

1.  Tak už sem zpátky v nerodné ale domácí vísce v USA. Tuhle se u mě stavil kamarád Paul, (jo, ten z FBI) a když jako slušný host co přinesl láhev, dával flašku vodky rovnou na mrazák, trochu se uchichtl při pohledu do mé lednice.  Ano, kdo čekal, že tam budou potraviny, špatně mě zná.  Pokračování textu Krutomýval: bez ženy že doma nepřežiju? Pche!