Krutomýval: vítejte, aneb o co go?

Jak jistě víte, veškerý obsah těchto stránek je smyšlený a nevhodný pro osoby mladší osmnácti let. Tvůrcem obsahu je JUDr. Nikolas Mýval LLM, specialista na trestní právo, se zaměřením na organizovaný zločin a trestné činy porušující pravidla hospodářské soutěže. Momentálně, ale zřejmě dlouhodobě (ne-li již doživotně), působící v USA, a libující si zejména v nočním životě jaký mu nabízí právě Manhattan.

Archiv článků se připravuje. Nepropadejte tedy zatím panice.

11 komentářů u „Krutomýval: vítejte, aneb o co go?

 1. Zda sa, ze si pocas mojej (hlavne nedostatkom pristupu k internetu podminenej) nepritomnosti vela veci zmenil. Neviem o co ide a za podrobnejsie info by som bol vdacny.

  Rad som Ta citaval a teraz som mal pauzu, tak neviem o nicom „novom“…ahoj King

  1. Nic zasadniho se nedeje. Jen sem opustil blog.cz, vzhledem k tem opakujicim se aktum nazorove cenzury. novy blog bude tady.

 2. Wow, už se těším, jak se to tu vše rozběhne ^^ (to jsem netušila, že blog.cz může něco cenzurovat, když žijeme v demokracii -svoboda slova- 🙂

 3. Už si začínám připadat jako kukačka:) Každou chvilku sem nakouknu, jestli UŽ:)

  Doufám, že jsi zkrotil svou vrozenou lenost a pilně pracuješ (tady, ne v práci, pochopitelně).

  1. haha, ne jeste ne (az jindy: :)) ….

   predpokladam ze prvni clanek na nove platforme bude dnes nebo nejpozdei zitra. archiv asi az v pondeli, az budu v praci a budu tedy ochoten plytvat svuj cas na takove ukony jako ctrl c ctrlv 258x dokola 🙂 vikendovy cas na to, pochopitelne, neni vhodny 🙂

   dekuji za trpelivost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.