Krutomýval: jak se zbavit chuti do života?

1. Včera sem se probudil s palčivým pocitem, že svět je krutý. Já to tak totiž občas mívám.

2. Je to takový Adam Appleby syndrom. Ti sečtělejší z vás ví o čem mluvím. Ostatní ať se dou bodnout, když sou ignorant.

3. Většinou mě po ránu deptá to, že musím vstávat a hned za tím fakt, že musím do práce. Tu a tam mi ten pocit přijde už zcela neúnosný, a zrovna tak tomu bylo včera.

4. Měl sem za to, že to prostě už nedám. Nezvednu se, a nedoplazím se tam. Každá molekula v mém těle se svíjela v křeči jen při představě, že budu zase celej den sedět v kanclu, nudit se, a přemýšlet nad tím, jestli by se ta pracovní číst života nedala trávit nějak produktivněji.

5. Tak sem si řekl: ne! Dnes prostě do práce nejdu. Napsal sem šéfovi že see ya tmr, a šel místo toho na střelnici se trochu odreagovat.

6. Páč se mi poslední dobou na všech frontách vyloženě daří, cítil sem se jako extra chlapák, a chtěl si zastřílet jak z klasické 9mm pistole tak z nějaké pěkné pušky a porochnit se v tom, jakej sem frajer. To my muži rádi.

7. Naposled sem na střelnici byl asi před rokem a ano kamarád z FBI Paul mě sice hravě přestřílel, ale nedopadl sem tenkrát vůbec špatně. Očekával sem tedy i nyní podobně bravurní výsledky, nad kterýma pak budu moc doma slastně honit.

8. Jaké bylo moje překvapení, když sem si dal po prvním kole terč přišoupnout z těch 15 metrů  a zjistil, že nejen že sem se ani jednou netrefil do červeného pole, ale eště velmi silně zanáším doleva.

9. Propadl sem skepsi a cestou domu se zastavil v optice. A tam se naplnily mé nejhorší obavy: na jedno oko mám 1 dioptrii!!!! Pro člověka co se dosud vždy pyšnil dokonalým zrakem to byla velmi zarmucující zpráva. Co bude příště? Ztloustnu a oplešatím? Vypadají mi zuby? Erekce mě opustí navždy a nejen na pár hodin po pátém orgasmu za ten den? Jaká mne čeká budoucnost? Má vůbec cenu dál žít? Stáří je taková svině!

10. Doploužil sem se od optika domu s předpisem na brýle na dálku a zhroutil se do postele s pocitem, že sem snad radši měl jít ráno do práce. Páč kdybych to udělal, tak teď nevím, že blbě vidím, a život by moh bejt furt eště krásnej. Ale na to už je pozdě. Viz níže.

target

18 komentářů u „Krutomýval: jak se zbavit chuti do života?

 1. Je to tak. I když dost často střelbou něco končí, v tomto speciálním případu jí to spíš začíná :-). Na druhou stranu mohu potvrdit, že ztloustnout i zplešatět lze i zcela beze střelby! Na žití už to samozřejmě není, ale živoří se s tím docela slušně :-).

  1. ano, tak nejak si to predstavuju, jako zivoreni. este ze te chlape mam, jinak bych si myslel, ze to prezit ani nejde. 🙂

  1. eh, delas si legraci, ale na toho parkinsona se me tuhle nekdo taky zeptal…. sice ne v kombinaci se strelbou, ale pry mi podezrele casto pada neco z ruky. oni v tom vidi parkinsona, ja spatne svedomi, at je to jak chce, k dalsimu doktorovi me nikdo aspon rok nedostane, buhvi co by mi este rekli, ze mam cirhozu jater vedet rozhodne nepotrebuju!!

 2. Vlievam optimizmus! Ako to hovori ten vtip?
  „Nevidim, nepocujem, ruky sa mi trasu…“narieka dedacek.
  „A ako ste dedacku chytil tu srnku?“
  „Ja som ju jednoducho ustval…“

  A este nieco: Starcom vypdanu zuby a s umelymi sa jest neda, takze zase schudnu, nielenze sa scrvrknu! A vlasy – na to su parochne, oder?

  1. no, mas pravdu. bryle, zubni proteza, paruka a viagra to urctive vse zpravi…..
   prohlasil Myval tricet sekund predtim nez sel skocit z mostu. 🙂

   1. Dufam ze s tym padakom, co dnes kazdy pouziva na alpskych kopcoch, nie?
    (Ako sa to vola „spisovne“ po emericky? Nenapadne ma to „terzaky“.)

 3. Možná máš jenom špatně seřízený mířidla 😉 Ale to jde udělat pořádně jenom u svý vlastní zbraně. Za pár dní jdu po několika měsících na střelnici a schválně si zkusím vzít brejle na dálku. Mám teda půl dioptrie, ale třeba to bude lepší.

  1. tak pak nezapomen postovat terc, at se muzu citit jako jen tretinovy chlap pred nejakou userkou 😉

   1. Když tady něco komentovat je blbý, protože nevím, žes odepsal… :/ Přece to tu nemůžu pořád kontrolovat, ne?

 4. Já ti nevěřím. Chceš, abysme tě litovali. Podstrčil jsi nám zcela evidentně cizí terč. Potřebuješ psychickou útěchu. Napiš Bertovi, on ti rozsvítí…

 5. Zdárek krutý mývale. Tak já mám přes dioptrii na každé oko plus cilindry :-). Navíc mám nějakou vadu na oku a vzhledem k tomu, že brýle nenosím a k lékaři nechodím… – je to jistě ještě horší. Jenže ono to má i výhody – svět vidíš rozmazaně a to je mnohem fajnější a pravděpodobnost, že někoho potkáš, když chceš být sám, se také minimalizuje -> prostě lidi nepoznáš (ačkoliv se pak mohou zlobit, ale ať si škubnou). Taky mne bolí žaludek ze vředů… a včera na procházce jsem měla takovou chuť se rozeběhnout a skočit do listí na zemi – jenže už si to vzhledem ke svému věku nemohu dovolit… Ach… už se od nás očekává, že budeme postupně krnět. Krutý mývale. Krutý osude. Krutý světe

 6. A co takhle být vděčný zato, že mám práci:-P
  Ale jinak, podobný pocit, že to nezvládnu mám denně…Nejhorší je, že není kam zmizet, protože práce (ač to nikdo neocení) je doma s dětmi denně dost… Na střelnici jsem nikdy nebyla, ale láká mě to…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *