Krutomýval: Adam Sklepica – úterý

1. Adam si svlékl triko a snažil se nahmátnout si záda mezi lopatkama, kde se mu udělala ta boule. Bulka. Google říkal, že by to mohla být cysta. Na Youtube Adam našel tutorial, jak si podomácku odstranit cystu i s váčkem pod kůží, který by mohl způsobit, že se cysta znova naplní.

2. Tutorial předváděl šedozelený Chorvat, který vypadal jako by byl na piku. To Adama uklidnilo, protože když to zvládne někdo očividně pod vlivem, musí se to povést i Adamovi. Hlavní bylo zbavit se problému, aniž by Adam musel opustit dům.

3. Adam to venku neměl moc rád.  Už od mala. Jako dítě se vztekal snad každé ráno, když musel do školy, a vysloužil si tím nejeden výprask. Od otce. Který ale naštěstí umřel, když bylo Adamovi 12. Matka se od té doby trochu změnila, bohužel pro Adama k horšímu. Trvala na tom, aby Adam každý den ihned po škole šel za ní domů, a pomáhal jí s tříděním igelitek, které za předchozí den našla, dostala, koupila, nebo někomu ukradla.

4. Adam asi až do 15 let netušil, že takové chování není normální. Představoval si, že se podobně chovají i rodiče ostatních dětí. Ale vzhledem k tomu, že se s ním ve škole nikdo moc nebavil, neměl ani moc šancí zjistit jak to chodí jinde.

5. To se změnilo když mu bylo 15 a poprvé si domů přivedl dívku. Kamarádku, co chtěla poradit s jedním předmětem, a souhlasila, že půjde s Adamem k němu, kde jí to vysvětlí. Adamovi se líbila, tak měl radost. Stejně by se s ní nechtěl bavit před ostatními, hrozilo by že se zase někdo vytasí s vulgárním pokřikem ohledně jeho jména.

6. Když to odpoledne přišli do domu, Adam řekl dívce že se jí bude hned věnovat, akorát nejprve matce oznámí, že igelitky budou třídit za hodinu. Tím začal ten osudový hovor, který Adamovi odhalil, že v jiných rodinách možná nejsou podobné kratochvíle.

7. To bylo v roce 92. Dnes by se Adam obrátil na internet, ale tenkrát neměl jinou možnost, než konzultovat nově zjištěný fakt, o kterém stále ovšem pochyboval, se spolužáky. Odvážil se zeptat jednoho, který se mu však vysmál. Podruhé to Adam už nezkoušel a přijal novou pravdu. Že v jiných rodinách se nesbírají igelitové tašky, netřídí se podle barvy a velikosti, a neukládají se do krabic a krabice naplněné igelitem pak do místnosti, ve které kdysi spával otec, než umřel. Teď již byla naplněná asi po metr od stropu krabicema plnejma igelitek.

8. Od 15 let se stalo Adamovi ještě několikrát, že víceméně náhodou zjistil, že doma se dodržují značně jiné zvyky, než ve zbytku světa. Velkým přelomem byly jeho osmnáctiny, od kterých začal chodit sám do kina. Matka doma nestrpěla televizi. V žádném z filmů, na které Adam v kině kdy šel, se netřídily igelitky, nepojmenovávaly fekálie, ani nedodržovaly sobotní chvilky výčitek. Sobotní chvilka výčitek byla v jednu hodinu, kdy již Adam i matka byli po obědě. Sedli si naproti sobě, a každý si řekli co nejvíce výčitek a vyjmenovali co nejvíce křivd, které za poslední týden na sobě vzájemně napáchali. Ten kdo jich měl víc proti tomu druhému vyhrál a mohl si jít do skladového pokoje vybrat z krabice libovolnou igelitku. Včetně těch z Jednoty, které matka považovala za obzvláště cenné a do kterých Adam v pozdějších letech začal masturbovat.

9. Adam ovšem skoro nikdy výčitkovou soutěž nevyhrál. A to i když měl matce co vyčíst. Vypadalo to, že je odsouzen k tomu aby stále jen prohrával. Matka vždy když Adam už nevěděl nic dalšího řekla „pamatuješ si, tlusťochu, jak si potrápil mojí vagínu při porodu? To jsem ti ještě nezapomněla“.  Adam se pak vždy jen zastyděl, a už nebyl schopen říct nic dalšího.

10. Cysta byla pěkně nafouklá, zarudlá, zduřelá a napnutá k prasknutí. Adam si ještě jednou přehrál tutoriál a pak postupoval přesně jako ten pikoidní Chorvat. Na cystu si nalil vodku, sám se notně posilnil červeným vínem, a prorazil cystu kružítkem. Nebyl si jist, jestli předtím kružítko očistil od stolice, ale teď už po něm stékala krev a Adamovi přišlo, že to je v této chvíli jedno. Zatlačil oběma prsty, vymáčkl z cysty veškerý hnis a kávovou lžičkou vydloubl něco, o čem se domníval, že to je ten důležitý váček, a pak omdlel. Když se probudil, napadlo ho, že příští sobotu matce vyčte nejen že to bylo kvůli ní, proč se ta dívka už nikdy nevrátila, ale hlavně to, že mu tento týden matka neumyla anální kružítko, kvůli čemuž dostal teď infekci do zad. S tím přeci musí vyhrát.

6 komentářů u „Krutomýval: Adam Sklepica – úterý

    1. no v ty moji ne, ale to nic neznamena…. a mate taky sobonsti vycitkove dychanky, kdyz uz sme u toho?

      1. Já si teda celou dobu představovala Otyla a sebe! Ta taška z Jednoty, ta hospodárnost s jídlem….

        Mimochodem jsem ráda, že tu Jednotu zmiňuješ! Egoped si donedávna myslel, že je to jen nějakej místní konzum a přitom ji zná i Mýval…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *