Krutomýval: jak dostat Mývala na Krchov?

1. Bylo jich na mě pět.

2. Dva z nich v tak mém věku, zbytek trochu starší a i v tom přítmí viditelně nabušenější. Šmejdi na steroidech či co?? Mutanti z Černobylu? Kde je/se berou?

3. Během první minuty boje bylo zjevné, že protivníci byli také  mnohem mnohem bojově zkušenější, než já. Navíc minimálně dva z nich měli boxera.

4. Byl sem nevyspalej, zaskočenej brutalitou prvního úderu, a rozhozenej z toho, že mám vedle sebe doprovod. A byl sem prostě horší než oni, nedá se to okecat.

5.  Po prvních 90 sekundách, co sem jen dostával včera přes držku z leva z prava, a nevěděl která bije, sem se sice nějak vzchopil a dalších pár minut bojoval docela solidně i proti té přesile, ale bylo jasné, kdo odejde s většíma šrámama na duši i na těle.

6. Aspoň že poslední úder sem dal já, a povedl se mi. Byla to rána na solar jednomu a kop v pěkném roundhousu na kyčle druhému zároveň. A neminulo se to účinkem.

7.  Útočníci, z nichž jeden byl nyní v hlubokém předklonu lapajíc po dechu a druhý se kulhavě sbíral ze země, se poté konečně rozprchli. Ale přišlo mi, že spíše z lítosti, než ze strachu. Krvácel sem asi už příliš dlouho, příliš hodně a příliš zjevně a hrozilo, že brzy chcípnu, což přecijen nebyl jejich primární úmysl. Plus počítám, že už měli bežící taxametr na jiného chudáka.

8. Co mi sebrali? Mimo arogantního pocitu nepřemožitelnosti a falešného pocitu že „Mýval dycky všecko zvládne bez újmy“ nic. Moje mužská pýcha sice chvíli eště trpěla tím, že sem nezvítězil a navíc že mě doprovod viděl dostávat přes hubu. Ale nakonec sem i tenhle pocit zvládnul.  Potřebuju „furt“ jen vítězit? Ne, už mi přeci není 15. Doprovod: je mi něco do ní? Není. Takže tak.

9. Co mi tím včerejším masakrem dali, mimo důvodu se večer zchlastat víc než obvykle? Obrovský prezent v podobě aspoň částečného návratu pudu sebezáchovy. A ten se hodí. A kdybych ho měl býval i včera, tak do tak nebezpečného místa, v tak nebezpečnou dobu navíc ani né týden poté, co sem nasral partu místních zločinců, přeci vůbec nelez. Nebo bych se na to lépe připravil! To dá rozum! Ale to bych nebyl já, abych si neřek: „pche, copak mě se může něco stát?„. Jak je vidět, může. Až si dolížu rány, poreferuji blíže.

10. Tři věci sou ale jasné už teď: (i) projekt Free Lassie, který sem předem lehkovážně považoval když ne za přímo vyřešený, tak za hladce dořešitelný, má nečekanou dohru. (ii) Zvážím lepší bojovou průpravu do budoucnosti a nošení nějaké údernější zbraně, než je má železná pěst a krutý pohled (iii). Má železná pěst na pravé ruce potřebuje nyní odbornou lékařskou péči, kurvník šopa, a můj pohled je sice nadále krutý, ale zároveň na jedno oko krví zalitý. Asi ze mě teda bude pirát s páskou přes oko a hákem místo ruky. Nebyl už jeden takovej?

12 komentářů u „Krutomýval: jak dostat Mývala na Krchov?

 1. No jo, skutečnost si na férovku nehraje. Mýval toho zvládne dost, ale ne všecko. Tak se drž, splaskávej, vyblédej a srůstej.

  1. jojo, presne to delam, ale kdyby me u toho vsechno tak desne nebolelo, bylo by to lepsi… 🙂

 2. V doprovodu se podle železné ženské logiky tímto probudí kvoční komlex a dáma bude mít potřebu tě opečovávat a kvokat kolem tebe. To by mohl být (kromě pocuchané fasády) další nežádoucí výsledek držkobití:)

  Zcela upřímně ti na dálku posílám jedno velké pofoukání bolístek:) Au, au…

  1. ano, prave, pece, litost, kvocnokomplex, snaha, a vice pece:

   „co ti muzu prinest“ (tvrdy drogy?)
   „co pro tebe muzu udelat“ (na anal nemam silu takze nic)
   „jak ti muzu udelat radost“ (drogy?)
   „jak muzu zmirnit tvoji bolest“ (DROGY, zenska, kolikrat to mam opakovat!)
   „ale vzdyt o nic neslo“ (si na drogach?!)
   „v mych ocich si superman“ (jestli naky mas, proc si mi je este nedala?)
   „co ti muzu prinest?“ (drogy nebo svuj umrtni list sakra mejdlo)

   ….tou neutuchajici snahou o me pecovat mi bohuzel ale celou tu nestastnou udalost jeste vic pripomina.

   musel sem ji este ten vecer vypoklonkovat. chci si pekne srustat a blednout v temnem koute sam! Jak to, zeny, muzete nechapat? (nesetkalo se to totiz s pochopenim :-))

  1. nebyla tma, bylo pritmi … a doprovod puvodne nebyl pozvan, jen se „nahodne nachomytl“ 🙂 a vubec! jeste nejsem dohojen, takze takove dotazy jen zhorsuji muj zdravotni stav 😉

   a to mam jit dnes vecer do Salsa klubu…..

 3. Dnes je medzitym uz Mikulas, dufam, ze uz si zase natolko fit, ze aspon tych jeho certov zvladnes.

  Dobre hojenie – co tam po koncatinach – hlavne toho svojho JA!

  PS Ako „necechovi“ mi nie je jasny vyraz „Krchov“. Kto to je, ktora to je, kam to je?

 4. Sakra, můj oblíbený akční hrdina dostal nakladacku. Upřímně, po všech nanicovatych kursech sebeobrany jsem přesvědčen, že bych zemřel po cca 15 vteřinách po prvním úderu, kdyby mě někdo takový přepadl.
  Sakra, co sis myslel, když jste Lasici osvobodili a vyfuckoval jsi je s vykupnym. Že půjdou jednoduše o dům dál?
  Propadám pocitu marnosti, když ani kick box na úrovni profi thajcu člověka nezachrání-resp.zachrání od smrti, ale stejně.
  PS: to se stalo v NY nebo Praze?
  Ať se brzy otřeses a uzdravíš bez následků. A ať Mikuláš (St. Nicolas) ti donese spoustu drog.

 5. Na Krchov jednoducho nesmies! Ale inac si odisiel v pravy cas. Uz nam na blogu nejdu ani komentare, ak prejdu, tak nei su vidiet a podobne. Prava certovska „nadilka“ k Mikulasovi. Hand (have a nice day)

  1. jo to si pamatuju, ony se nektere chovaly jako smazane (aniz bych je kdy videl natoz smazal nebo blokoval nebo me nasavene moderovani), musel sem dat ze chci obnovit vsechny smazane a pak si predstav ze se objevily… ale nevim jestli tohle je stejny pripad…. good luck 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.