Krutomýval: je libo anál?

1.  V sobotu mě postihl místní úchylný zvyk slavit svátek svatého Valentýna. Tady to všichni tak pekelně prožívají, že se divím, že nezavřou na ten večer místni mosty, aby z nich nemohli houfně skákat ti, kterým přijde, že jejich život nemá cenu, protože nemají koho po ránu jebat za to, že ponožky hází na špatné místo.

2. Já sem se původně chystal tento den blaze ignorovat a vyrazit si s kamarádama z FBI, ale na poslední chvíli sem se nechal unést pohledem na obzvláště vypečenou novou kolegyni z oddělení posuzování efektivity (ano, takhle odporné oddělení tu máme), a poté co sem opatrně zjistil, že už jí bylo 21 a že se s ní někdo nedávno rozešel, sem si řekl, že to bude obzvláště snadná kořist a optal se jí, jestli si se mnou v sobotu nechce za účelem zlepšení nálady vyrazit do víru velkoměsta.

3. Zamrkala svejma šikovně nalepenejma falešnejma řasama a souhlasně vykvíkla. Tak sem jí řekl, že se setkáme v sedm před komedy klubem, a že jí pak vezmu někam eště na večeři a na drink. A pak se uvidí.

4. Můj původní plán byl takový, že po třetí skleničce nějakého sladkého drinku bude dostatečně povolná a pude se na hotel. Cizí holky si přeci nebudu tahat domu, žejo.

5. Jenže celý mi to zkazil v klubu ten večer vystupující komik.

6. Ten se totiž uprostřed svého představení zeptal „kdo tu měl a má rád anální sex„.  Ani sem nad tím nepřemýšlel, a zvedl sem ruku. V klubu o asi sto návštěvnících, mi přišlo, že nás bude hodně. Překvapivě – nebylo. Byli sme tři. Divná holka, zhuleně vypadající týpek a já. Mno.

7. Kolegyně vypleštila zrak, a začala svůj brusinkový džus s vodkou pít  o něco rychleji. A vyhýbat se očnímu kontaktu. Zbytek představení byl dost vtipný a popisoval nástrahy, úskalí ale i benefity análního sexu, ale přišlo mi, že slečna si to neužívá.

8. Poté co sme vyšli z klubu sem dostal přednášku na téma „nechutných praktik“ a pak několik dotazů na to, jestli sem homosexuál.

9. Mno.  Vyjevila se jako bigotní slepice, co považuje (i) anální sex za praktiku pro homosexuály, (ii) homosexuály za úchyly, a (iii) za úchyla mě.

10. Takže sem jí posadil do taxi a šel si do baru na 43tí najít Paula s jeho kumpánama a postěžovat si na to, jak sou americký ženy rozmazelný a omezený. Naštěstí servírka byla Chorvatka, a po zavíračce mi zlepšila náladu tím, že sama nabídla, ať si preferovaný otvor vyberu sám. Tomu říkám rozumný přístup a tímpádem nakonec i povedený Valentýn. Tak ať žije! Anál, nikoliv Valentýn, samozřejmě.

11 komentářů u „Krutomýval: je libo anál?

 1. A naučila tě i nějaký slovíčka chorvatsky? By mě zajímalo, jestli při „vypjatých postelových chvilkách“ mluví člověk (krátce) žijící v zahraničí svoji rodnou řečí – pokud je tedy tak vtažen do děje 🙂

  1. hele to je dobrej dotaz, a k tehle veci ma zcela jasny postoj. pokud ma byt kvalitni, tak pri sexu je podle me nutnost naproste absence jakehokoliv filtru ci sebekontroly, takze mozek by mel logicky volit jemu nejblizsi/nejprirozenejsi jazykovou volbu. Navic me osobne dost bere kdyz ty zene nerozumim co rika (to je hned druha nejlepsi varianta po pripadu neme siroty), takze je v tom i vylozene povzbuzuju. Zazitek treba s rekyni, ktera u toho neco povykovala recky, a ja nemel tucha co, byl fakt exklusivni. U Chorvatek je problem ze jim clovek vzdycky tak trochu rozumi, takze to neni takovej luxus, ale i tak je to lepsi nez cvicene „oh my god“ a „more, more“ a podobny pi#oviny… navic kdyz este je nalada uvolnena trochou alkoholu, tak do materskeho jazyka prepne vetsina lidi. Ja osobne si vylozene vychutnavam moznost uprostred aktu na americanky mluvit cesky 🙂

 2. Lucky bastard! A to jako ta servírka chodí připravená na anální styk, anebo je ti to jedno, když pro tu přípravu nic neudělá?

   1. Jsem se neptala na to, jak lze anál provozovat – to je jasný, že žádná důkladná příprava bejt nemusí. Ptala jsem se, jak to máš ty 🙂

    1. pripravu na strane zeny sem nikdy ani nevyzadoval ani po ni nepidil, a problem zadny nikdy nenastal, takze z meho pohledu je to non-issue…

 3. Máš velmi pohnutý osud. Budiž ti útěchou, že všichni velcí muži pro svá přesvědčení velice trpěli…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *