Krutomýval: hledá se dobrovolník na pozici podržtašky!

1.  Je vám něco mezi 15 a 100 lety? Máte rád/a filmy, seriály, dobré scénáře, humor, možná i trochu scifi, nebo horor? A mě? Bavilo by vás dělat mi poskoka? Máte čas ve dnech 7-9 květen? Tak čtěte další řádky.

2. Hledám dobrovolníka (rozuměj: je to otročina zadarmo), kterého by bavilo dělat mi všeobecného poskoka na place (v Praze) na 3 dny. A jelikož už nejsem bohatý právník ale chudý umělec, je logické,  že za to nenabízím peníze, no ne?

3. Ale: ty tři dny tě budeme živit (nesníš toho moc, ne?)  napájet (na alkohol zapomeň, voda je stejně nejzdravější) a je dost možné že na tebe nebudeme zlí. To se vyplatí, šak?

4. Co se od tebe očekává: být mi  při natáčení k ruce. Skočit pro tamto, přinést tohle, posunout tamto, zkontrolovat todlencto a tak. A občas u toho mít v ruce papír, a na něm odškrtávat položky. To znamená že musíš umět aspoň trochu číst. Umět psát nutné není.

5. Jaké bys měl mít kvality? Je to fráze ale tady je ta fráze fakt důležitá: musíš mít schopnost delšího soustředění a orientaci na detail. Protože já právě tohle moc nemám, tak to musíš mít ty, chápej. Bylo by fajn, kdyby tě bavilo poznávat jak funguje natáčení (internetového seriálu), měl/a si nějaký tvůrčí koníček, jako třeba focení, nebo malování, nebo klidně skládání básní, blogování či snění o svém prvním Oskaru. Prostě, kreativní osobnost se u nás neztratí.  Bylo by super, kdyby se dalo spolehnout na to že když řekneš, že někdy někde budeš, tak tam v tu dobu fakt budeš.

6. Co z toho budeš mít ty? 3 dny v mé božské přítomnosti, to myslím že by mohlo být dostatečné. Ne? Hm. Ok, tak ještě přihazuju: podílení se na zajímavém projektu, který režíruje tvoje oblíbená Češka z Ameriky, společnost mladých nadšených a extrémně talentovaných herců a hereček a fajn lidí ve štábu, nějaké to známé jméno se tam taky najde. Ale hlavně, na konci toho utrpení je vidina, že své jméno uvidíš v titulcích v asistentské pozici. To de, ne?

7. „hele to zní všechno super, ale mě zajímaj hlavně prachy„. To chápu, mě taky. Ale tohle prostě není ta příležitost, kámo. Ale, pokud nám to bude spolu fungovat, a obě strany budou spokojené, tak na případnou další a delší spolupráci už to bude pozice placená. Ale tohle teď je prostě dobrovolničení vhodné pro nadšence. Hm, co ty na to? Já mám podobné štyky taky za sebou a de to přežít.

8. Pokud tě to zaujalo, napiš mi na ctenipromyvala@gmail.com, řekni mi něco o sobě, a můžeme se pobavit o tom jestli by naše představy šly skloubit. Já věřím že jo.

10. 10 z 10 mých otroků mě doporučuje. Just sayin…

5 komentářů u „Krutomýval: hledá se dobrovolník na pozici podržtašky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.